Skip Navigation Links
Home
Products and Services
Our Company
Worldwide
Search Publications

Şirketimiz – Biz Kimiz

SAI Global (ASX: SAI), tüm dünyadaki kurumlara risk yönetimi, uyum ve iş gelişimine ilişkin bilgileri, hizmetleri ve çözümleri sunar.

Riski azaltmak ve de ürün ve hizmet kalitesini artırmak için bağımsız değerlendirmeler yoluyla ürününüzü, sisteminizi veya tedarik zincirinizi denetler, onaylar ve tescil ederiz.

Yasa, uyum ve risk yönetim profesyonellerine, iyi yönetimi kolaylaştıran ve uyum, etik ve politika konularında farkındalığı artıran bir dizi teknoloji etkin program ve danışmanlık hizmeti sunarız.

Yüzlerce yayıncıdan toplanan Standartlara, El Kitaplarına, Yasal ve Mülk Yayınlarına toplu erişim sağlayan hizmetlerimiz, size önemli iş bilgilerine başvurma ve bunları yönetme becerisini kazandırır.
 
Ve tüm dünyadaki profesyonellerin bireysel performanslarını artırmak için ihtiyaç duyduğu eğitimleri sunarak kurumların daha başarılı olmasına yardımcı oluruz.  
 
İlham verdiğimiz, iyileştirdiğimiz ve bilgilendirdiğimiz SAI Global’e hoş geldiniz.

Assurance division


Audit, Certify and Register
 

Independent assessments to certify and/or register your system or product, manage risk and improve business performance.

compliance division

Compliance, Ethics, Risk and Governance

An integrated set of solutions for legal, compliance, ethics and risk management professionals.

information services division

Standards, Legislation, Property and Business Information

Source and manage the information you need to comply with Standards, regulations, directives and legislation around the globe.